O firmie

Firma Rado Sp. J. powstała w 1996 roku. Specjalizuje się w produkcji tulei papierowych spiralne zwijanych wykorzystywanych w produkcji i przetwórstwie folii w przemyśle opakowaniowym, papierniczym, włókienniczym, tekstylno-odzieżowy, poligraficznym i budowlanym.Jesteśmy również dystrybutorem folii, taśm samoprzylepnych i polipropylenowych.

Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie zaopatrywania ich w wyroby o wysokiej jakości, szerokim asortymencie, często o szczególnej specyfice.

Dewizą naszej działalności jest dążenie do ciągłego doskonalenia jakości oraz dotrzymywania terminowości dostaw. Zawsze staramy się wybiegać naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz służyć im najlepszą wiedzą oraz doświadczeniem i indywidualnym doradztwem technicznym. W gronie naszych klientów znajduje się coraz więcej wymagających odbiorców, co potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Dzięki sprawnemu i nowoczesnemu zarządzaniu, profesjonalnej organizacji procesu produkcyjnego oraz stosowaniu wysokiej jakości ekologicznych surowców, chcemy sprostać najwyższym wymaganiom naszych kontrahentów. Mamy nadzieje, że naszą ofertą zachęcimy Was do współpracy i dołączycie państwo do grona naszych klientów.

 
 
 Deutsch            English   
Kontakt  

"RADO" St. Dominiak, E. Rączka Sp. Jawna
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
38-207 PRZYSIEKI 419

Biuro: tel/fax (013) 44-819-66 
                    (013) 44-295-90

Marketing: 605 547 554 - Daniel

Produkcja: 723 033 001 - Ryszard

e-mail: radojaslo@poczta.onet.pl

www.radomax.pl

 

 
 
 
RADO - producent tulei papierowych
STRONA GŁÓWNA O FIRMIE NASZA OFERTA JAKOŚĆ GALERIA KONTAKT
projektowanie stron www - iPolska.com.pl