Tuleje do produkcji kebabu

 

 

   Tuleje powlekane są zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie złotą lub srebrną folią aluminiową, która w 100% sprawdza się w procesie pakowania, mrożenia jak również w procesie finalnym – opiekaniu. Oferowany przez nas produkt znajduje zastosowanie przede wszystkim w przetwórstwie mięsnym oraz gastronomii. Zastosowana folia aluminiowa zapobiega przedostawaniu się wilgoci oraz tłuszczu do tulei co wydłuża jej żywotność, tym samym przekłada się to na finalny smak oraz wygląd mięsa. Folia aluminiowa posiada atest dopuszczający ją do bezpośredniego kontaktu z towarami spożywczymi. 

 

    Standardowo wykonywane tuleje dla producentów kebabów mają średnicę 17,4mm oraz grubość ścianki 2,8mm, cięte na dowolne długości. Możemy wykonać tuleje o innych parametrach w zależności od zapotrzebowania. Gilzy pakowane są po 168szt./karton. 

 

   Zajmujemy się również dystrybucją folii spożywczej przeznaczonej do pakowania kebabów. Folia ta, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów jest odporna na przywieranie do mięsa podczas procesu mrożenia, jak również znakomicie zabezpiecza je przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Wysoka jakość oferowanej przez nas folii została zaakceptowana i doceniona przez niemieckich oraz tureckich producentów kebabu. 

Parametry folii:

- grubość       – 12 mikronów

- szerokość    –  290mm

- długość       –  dowolna

 
 
 Deutsch            English   
Kontakt  

"RADO" St. Dominiak, E. Rączka Sp. Jawna
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
38-207 PRZYSIEKI 419

Biuro: tel/fax (013) 44-819-66 
                    (013) 44-295-90

Marketing: 605 547 554 - Daniel

Produkcja: 723 033 001 - Ryszard

e-mail: radojaslo@poczta.onet.pl

www.radomax.pl

 

 
 
 
RADO - producent tulei papierowych
STRONA GŁÓWNA O FIRMIE NASZA OFERTA JAKOŚĆ GALERIA KONTAKT
projektowanie stron www - iPolska.com.pl